pudełka z prezentami

Promocje20% na start!

Dobry początek jest najważniejszy :-) Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję powitalną. Wystarczy, że zarejestrujesz się na DobryKantor.pl a na Twoim koncie pojawi sie 20% rabatu na wszystkie wymiany walut online przez pierwszy miesiąc. Nie musisz nic robić - rabat naliczy się automatycznie w momencie założenia konta. Twój kurs po rabacie możesz sprawdzić, korzystając z kalkulatora walutowego lub w trakcie wymiany (regulamin promocji). To nie wszystko! Po zakończeniu promocji możesz dalej zbierać rabaty i wymieniać po najlepszych kursach w siecie. Koniecznie przeczytaj o naszych innych promocjach.


Otwórz bezpłatne konto

100% rabatu!

Chcesz wymieniać po kursie średnim? Weź udział w naszym programie poleceń. Zaproś znajomych do korzystania z DobryKantor.pl. Jeżeli polecona przez Ciebie osoba dokona przynajmniej jednej wymiany, otrzymasz od nas extra 10% rabatu na 30 dni*. Możesz w ten sposób zyskać nawet 100% rabatu na spread. Wystarczy, że prześlesz na kontakt@dobrykantor.pl email osoby, której poleciłeś nasze usługi (regulamin promocji).

*Rabat jest przyznawany na okres jednego miesiąca od dnia dokonania pierwszej transakcji przez osobę poleconą, dotyczy dowolnej ilości wymian i łączy się z innymi promocjami.

Lubisz DobryKantor.pl?

Chcesz zwiększyć swój rabat o dodatkowe 10%? Możesz to zrobić w trzech prostych krokach:

  • polub nasz profil Facebook,
  • udostępnij go publicznie (zobacz jak to zrobić),
  • napisz do nas wiadomość na adres kontakt@dobrykantor.pl i podaj nam nazwę lub link do profilu, z którego polubiłeś i udostępniłeś profil DobryKantor.pl. Nie zapomnij podać adresu email, na który zostało założone Twoje konto.

  • Po weryfikacji otrzymasz od nas wiadomość potwierdzającą przyznanie rabatu.

    (Rabat łączy się z innymi rabatami i jest przyznawany na okres jednego miesiąca od dnia polubienia i udostępnienia profilu DobryKantor.pl.)


    Odwiedź nasz profil